Creality UW01 pesu-kovetuslaite
Creality UW01 pesu-kovetuslaite
Creality UW01 pesu-kovetuslaite
180,00 € 145,16 € (alv.0%)
Creality UW01 pesu-kovetuslaite, all-in-one-pesu- ja kovertuskone, yksi askel mallin jälkikäsittelyn loppuunsaattamiseksi.
Kaksikaistainen UV-valonlähde
Magneettinen 360 ° käännettävä alusta
Suurikokoinen astia
Säädettävä kolmivaihteinen nopeus
2-90min valinnainen
HD-kosketuspainike
Kolmivaihteisella nopeustilalla se sisältää pesun ja kovettumisen; Pesu- ja kovettumisaika on valinnainen 2-90 min.
Malli voidaan pestä erikseen pesukorissa tai yhdessä pohjalevyjen kanssa.
UW-01-pesu- ja kovetuslaite tukee isompia malleja puhdistukseen; Suljetussa astiassa ja kannessa se välttää puhdistusliuoksen haihtumisen ja varastoi myös puhdistusliuoksen toistuvaa käyttöä varten.
Veden pinta mallin pesemiseksi riippuu pesusäiliön koosta ja mallin koosta.
Kovettumistila:
1, kaksirivinen ja kaksikaistainen UV-lampun helmi: Sisäänrakennetuilla LED-helmillä (18 kpl UV-LED-valoja) UW-01-pesu- ja kovetuslaite on yhteensopiva useimpien hartsitulostinten kanssa; Kaksirivinen 9-helminen muotoilu, jolla on suurempi säteilytetty alue, saavuttaa nopean kovettumisen ja tasaisen säteilytyksen isommalle mallille.
2, 360 ° peiliheijastukset kovettuva pyörivä alusta: 360 ° kovettumisalusta magneettisella voimalla ja heijastava peili hyödyntävät valonlähdettä täysimääräisesti, mikä parantaa mallin kaikki kulmat.
3, Poista koneen ydin, lopeta automaattinen toiminta: Kun koneen kansi on poistettu kovetusprosessin aikana, UW-01-pesu- ja koveuslaite keskeyttää välittömästi kovettumisen, mikä välttää valonlähteen häikäisyn ja vähentää valosaastetta.
Malli: UW-01
Kone: Pesu- ja kovetuslaite
Ohjaustapa: Kosketuspainike, LED-merkkivalo
Nimellisteho: 96 W
Tulojännite: 24V
Kovettumis- ja pesuaika: 2-90min
Pesukoko: 170 (P) x 120 (L) x 160 (K) mm
Ilmakuivaus- ja kovettumiskoko: 225x225x370mm
Pakkauskoko: 298x297x505mm
Koneen paino: 6,5 kg